Новини

Блоги

Новий сезон проекту «Майстри нашого міста» розпочато 18.02.2015

Новий сезон проекту «Майстри нашого міста» розпочато

  Дитячий профорієнтаційний проект «Майстри нашого міста» від групи компаній «РЕНОМЕ» у новому, 2015, році продовжується. 16 лютого  вже відбулася перша екскурсія для учнів п’ятих класів ЗОШ №26. Основна ціль проекту – зацікавити школярів, розширити їх світогляд та посприяти зваженому професійному вибору у майбутньому.  Загалом, екскурсія проходить у формі квесту-подорожі. Для кожної групи розробляється індивідуальна програма інтерактивних заходів – пізнавальних та розважальних. Маленьким слухачам у цікавій формі розповідають про особливості різних професій групи компаній «РЕНОМЕ», їх перспективи та можливості. Кожен з них отримав карту квесту, на якій впродовж екскурсії потрібно було робити позначки за допомогою наліпок.

  Перший етап квесту для учнів школи №26 відбувся у головному офісі компанії, де вони поринули у захоплюючий світ комп’ютерної техніки. Чому комп’ютер називається комп’ютером, що значить слово «баг», чим відрізняється оперативна пам’ять від постійної і загалом навіщо ті всі деталі у комп’ютері, дітлахам розповів інженер-електронник «РЕНОМЕ-СМАРТ»  Віталій Янішевський. Після того учні розбилися на чотири команди і отримали рідкісний шанс розібрати системний блок, щоб подивитися як все влаштовано всередині і з радістю ним скористалися.

  У Центрі продажу квартир ріелтор Світлана Бояр розповідала про особливості своєї професії  та відповідала на питання малечі. Інколи  ріелторові для того, щоб продати квартиру, потрібно візуалізувати її навіть до таких дрібниць, як розміщення меблів. Тому школярі отримали завдання  уявити себе у ролі ріелтора і, маючи на папері план трикімнатної квартири, вирізали та розміщали на ньому  паперові меблі.

  Останнім пунктом призначення екскурсійного квесту  стало виробництво ТОВ «РЕНОМЕ – ПАРТНЕР». Начальник виробництва компанії Микола Козік провів екскурсійну групу виробничими приміщеннями, де діти дізналися про те, як  виготовляють металопластикові вікна. Малюки захоплено роззиралися довкола та обговорювали побачене.  По завершенню кожен з них отримав невеличкий пам’ятний подарунок від «РЕНОМЕ» - перший рівненський комікс «Майстри нашого міста».

Загалом перший цьогорічний захід проекту «Майстри нашого міста» отримав схвальні відгуки і від учителів:

«У нас є такий предмет «Рівнезнавство», де ми знайомимо дітей з пам’ятками не лише культури  чи архітектури, а і промисловості нашого міста. Тому цю екскурсію вдало можна віднести і до позакласної, і до виховної роботи. Захід виявився дуже пізнавальним та корисним і ми вважаємо, що нам дуже пощастило відвідати його, адже не кожне підприємство дозволяє провести у себе екскурсію. Діти багато дізналися про різні професії і сподіваюся, що це їм допоможе у майбутньому», - коментує Олена Рудьо, керівник 5 класу ЗОШ №26.

Наступні профорієнтаційні екскурсії, які  відбудуться  21 квітня та 25 травня, відвідають учні ЗОШ №9 та Рівненської гуманітарної гімназії.  

 


Повернутися до списку

Головна сторінка Корпоративна газета