Галерея

Відеогалерея

31 січень

Останні учасники акції "Добро на Різдво" отримали подарунки
Омріяні подарунки отримали останні учасники благодійної акції "Добро на Різдво". Євгенія Литвиненко та Анатолій Басараба відтепер вірять не тільки у святого Миколая, але й у добрих людей. Завдяки яким батьки Євгенії куплять для неї легкий інвалідний візочок, а Анатолій підкорюватиме віртуальний світ на новій приставці.

По-домашньому, у вестибюлі Палацу дітей та молоді розпочався завершальний етап благодійної акції "Добро на Різдво". У сімейній обстановці зібралися і організатори акції і його учасники, і самі благодійники.

Одним з найбільших благодійників цього року виявилося товариство Реноме. Його працівники, колядуючи, назбирали гроші, якими поділилися із хворими дітками та учасниками благодійної акції. Завдяки їм мама Євгенії Литвиненко тепер зможе придбати дитині легкий інвалідний візочок.

Омріяну приставку Соні-плейстейшен отримав і талановитий поет Анатолій Басараба.

Усі учасники акції задоволені. Організатори запевняють, добро не зупинятимуть, а навпаки, і далі спонукатимуть людей на гарні вчинки.

У Палаці дітей та молоді нагадують, благодійність не має часових меж, тому й надалі проводитимуть різноманітні акції та фестивалі на підтримку дітей, які цього потребують.

13 вересень

Рівне1. Програма "На часі" до 23 річниці компанії.
14 серпня 2013 року група компаній «РЕНОМЕ» відвяткувала 23-тю річницю.

13 вересень

Житловий комплекс "Родинний". Свято Сусідів.
24 липня в Рівному урочисто відкрили новий житловий комплекс "Родинний", по вулиці Коновальця, 50. Символічну червону стрічку перерізав мер Рівного Володимир Хомко та генеральний директор групи компаній "РЕНОМЕ" Надія Гладкевич.

12 березень

"Додай читання"
Всеукраїнська ініціатива Додай читання у форматі "Пташина пошта" впроваджує нові технології для спілкування дітей про книги

12 березень

Квест для сиріт
Весело провести дозвілля і отримати чимало цікавої та корисної інформації. Таку можливість отримали вихованці Тучинської школи-інтернату. Для них у стінах Рівненської обласної бібліотеки організували квест. Діти ознайомлювалися із бібліографічними картотеками, а також блукали книгосховищем. Разом з дітлахами мандрувала бібліотечними стежками і Тетяна Климчук.

Сьогодні їм буде непросто, але водночас у стінах бібліотеки на них чекає чимало цікавих пригод. Ось вони отримують карту, за якою мають рухатися і зачитуюсь своє перше завдання.Декілька хвилин, і поверхом вище, дітлахи знаходять потрібну скриньку. Діти отримали нову вказівку, знову уважно розглянули карту і продовжили свій маршрут. Наступна зупинка - читальна зала.

Юлія Ковальчук, бібліотекар: "Вони повинні знайти книжку в бібліотеці. Так як шукають наші читачі, але наші читачі це науковці, студенти університету, а вони звичайні маленькі діти, для них це складно."

Втім, дітлахи з легкістю виконують завданням. Вони активні, а найголовніше зосередженні. Їхня мета - знайти книгу і познайомитися із її автором - казкарем. На все про все витратили трішки більше години. І ось він перед ними. І це не єдиний казкар у цій залі. Щоправда з іншим діти спілкувалися за допомогою інтернету.

Володимир, вихованець Тучинської школи інтернату: "Я вперше бачив казкаря, і побачив, як можна по інтернету з'єднуватися з письменниками."

Показали дітям і книгосховище. Високі стелажі і тисячі книг - захоплені діти блукають книгозбірнею бібліотеки.

Люфт: "А оце у нас самі масивні книги. Ось Острозька Біблія.На цій книзі наші президенти дають клятву на вірність нашому народові."

Цей день вихованці Тучинської школи інтернату запамятають надовго. Організатори квесту розповідають - ця категорія дітей потребує особливої уваги, тому влаштовувати подібне дозвілля дітям-сиротам планують і надалі.

Олена Тинник, організатор квесту: "Планується протягом тривалого періоду займатися з дітками. Завести їх в органний зал, зоопарк, провести їм заняття спортивного характеру, оздоровчого."

Тетяна Климчук, Назар Мідріган.

14 лютий

"Різдвяний передзвін " зібрав більше 22 тисяч гривень
Завершився благодійний почин «Різдвяний передзвін», який проводився 20 грудня 2012 року – 16 січня 2013 року за ініціативи групи компаній «РЕНОМЕ».

Мета благодійної ініціативи: - залучення громадськості до вирішення актуальних проблем соціально незахищених дітей; - допомога хворим дітям, які найдужче цього потребують, шляхом цільового надання зібраних коштів.
18 січня 2013 року у головному офісі групи компаній «РЕНОМЕ» на прес-конференції для ЗМІ було підведено підсумки благодійної ініціативи «Різдвяний передзвін» - офіційно відкрито скриньки, підраховано кошти та прийнято рішення щодо їх практичного використання.

За підсумками благодійної ініціативи зібрано кошти у сумі 22268 грн. Вирішено допомогти шістьом дітям:
1. Зінич Віталик, 4 роки. Діагноз: краніостеноз. Отримав допомогу у сумі 5000 грн.
2. Кисорець Іван, 15 років. Діагноз: лімфогранулематоз. Отримає допомогу у сумі 4000 грн.
3. Брик Віталик, 7 років. Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз. Отримає допомогу у сумі 4000 грн.
4. Шупик Юрій, 19 років. Діагноз: гострий лейкоз. Отримає допомогу у сумі 4000 грн.
5. Добровольська Анна, 2 роки. Діагноз: пухлина Вільмса 2 ступ. на правій нирці. Отримає допомогу у сумі 4000 грн.
6. Ільченко Орест, 6 років. Діагноз: аутизм. Отримає допомогу у сумі 1268 грн.

7 грудень

Компанія «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» допомогла облаштувати новий реабілітаційний центр у Рівному
3 грудня, у Міжнародний день інвалідів, у Рівному відбулося урочисте відкриття Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді «Передзвін».

Діти з особливими потребами навчаються та всебічно розвиваються в дитячому садочку "Пагінець" та спеціалізованій школі "Особлива дитина". Після закінчення цих закладів чимало підлітків не знають чим далі зайнятися. Тож, відкриття реабілітаційного центру стало справжнім подарунком для дітей та молоді з обмеженими фізичними та розумовими можливостями.

Пошуки місця для центру почалися ще торік. Нещодавно міська влада надала організації в оренду приміщення за адресою Соборна, 420 а. Спочатку воно було в доволі занедбаному стані. Ремонтні роботи проводилися за рахунок пожертв матеріалами, обладнанням та безкоштовним виконанням робіт. Компанію «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» запросили для надання консультативних послуг та технічної підтримки. Проте, побачивши як мами вихованців реабілітаційних центрів та волонтери самотужки виконують будівельні роботи, компанія взялася допомогти у влаштуванні приміщень.

За надання благодійної допомоги у створенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з особливими потребами і з нагоди відкриття Центру, директор компанії «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» відзначений подякою Рівненської міської ради та виконавчого комітету.

19 червень

Родинне свято
«Родинне свято» проходило у п’яти дитячих садочках району Північний. Свято, приурочене до Міжнародного дня сім’ї, стартувало 14 травня і тривало рівно тиждень. Казкові персонажі, сімейні забави та подарунки. Такими активностями сповіщає про будівництво нового житлового комплексу група компаній «РЕНОМЕ».

11 травень

Житловий комплекс "Гетьман Виговський". Відкриття.
Незважаючи на дощик і прохолоду, у житловому комплексі "Гетьман Виговський" — свято. Компанія "РЕНОМЕ" здає в експлуатацію черговий житловий будинок.
Спочатку була музика, вітальні слова ведучого та привітання запрошених високих гостей і керівників міста. — Тут є все, щоб жити щасливо: прекрасний двір, прекрасне житло. Поки Надія Федорівна говорила свою промову, я дивився і думав: от будинок з минулого (показуючи на панельний будинок навпроти — авт.) А ось будинок з майбутнього (показуючи на будинок, споруджений компанією "РЕНОМЕ" — авт.) Уявіть, як виглядало б наше місто, яке було забудоване б такими будинками, який ми зараз відкриваємо, — сказав міський голова Рівного Володимир Хомко. Parking.jpg Житловий комплекс має перший у Рівному підземний паркінг для зберігання легкових авто. На житлових поверхах розміщуються одно-, дво-, трикімнатні квартири з сучасним плануванням та індивідуальним опаленням. — Компанія "РЕНОМЕ" завжди будує надійно, якісно і вчасно. Я побажав би цій компанії, щоб вона збудувала якомога більше житла у нашому місті. Цей підземний паркінг — це було особисто моє прохання. Я думаю, що всі хотіли б, щоб з дворів і вулиць зникли оці гаражі-черепашки, а люди, які мають авто, мали б де їх ставити з комфортом, — додав Володимир Хомко.

11 травень

20-ти річчя РЕНОМЕ. Прес-конференція.
Автономність бізнесів, професіоналізм працівників, командний дух і високі планки на перспективу — це те, з чим “РЕНОМЕ” зустріла свій 20-річний ювілей. Амбітність, впевненість у завтрашньому дні і соціальна відповідальність — це те, що й надалі буде незмінним у її роботі. У цьому переконана генеральний директор компанії Надія ГЛАДКЕВИЧ.

Усі п'ять товариств компанії прийшли до ювілею в сильному стані і це — заслуга колективу, який згуртувала криза. Люди стали трудитись з більшою віддачею, адже розуміють, що успіх бізнесу залежить від кожного. Саме тому коефіцієнт корисної дії кожного працівника збільшився.

— Звісно, замовлень меншає, обсяги виробництва нижчі, але в компанії немає скорочень, — розповідає Надія Гладкевич. — Робочі місця збережені і більше того, триває процес поповнення наших рядів кваліфікованими працівниками. Тому служба персоналу працює в інтенсивному режимі, підсилюючи кадровий потенціал. Соціальна політика підприємства направлена на збереження кадрового складу підприємства, розвиток дружніх взаємовідносин в колективі, розуміння спільності цілей та постійний особистісний розвиток кожного.

Головна сторінка Контактна інформація