Реноме сьогодні

gladkevich.jpg

Надія Гладкевич

генеральний директор  ПрАТ «РЕНОМЕ»

РЕНОМЕ – група компаній, що рухає технології в майбутнє

Наші інтереси та активи зосереджені в галузі IT - технологій та рішень для фінансового сектору; в сфері будівництва, девелопменту та виробництва будматеріалів; а також у напрямі розвитку еко — проектів.

Філософія команди РЕНОМЕ об'єднує передові технології та багаторічний досвід заради ефективного та якісного результату.

У сфері IT-технологій та FinTech-рішень успішно працює РЕНОМЕ СМАРТ. Компанія займається продажем та обслуговуванням банківської техніки, програмних продуктів для банків та бізнесу в цілому.

Переважна більшість рішень РЕНОМЕ СМАРТ є власною розробкою, що проходять стадії проектування, конструювання та виробництва безпосередньо в Україні. Водночас, послугами та рішеннями компанії користуються банки та фінансові організації у 20 країнах світу.

На сьогодні РЕНОМЕ СМАРТ здійснює аутсорс-супровід банкоматної мережі найбільших банків України.

Крім того, РЕНОМЕ СМАРТ впроваджує рішення з автоматизації процесів у муніципальній сфері. Програмні розробки компанії підвищили зручність обслуговування відвідувачів ЦНАПів у 27 містах України.

Комплексну автоматизацію бізнесу здійснюють спеціалісти напряму ERP RENOME. Компанія надає послуги з автоматизації обліку та управління підприємства з 1999 року. На сьогодні компанія є консультантом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і входить в ТОП загальноукраїнського рейтингу спілки автоматизаторів бізнесу.

Сьогодні РЕНОМЕ — і лідер на ринку нерухомості.

РЕНОМЕ ЄВРОБУД, що входить до групи компаній, займається капітальним будівництвом житла, а також об'єктів соціально, промислової та культурної сфери. У будівництві РЕНОМЕ ЄВРОБУД використовує лише сучасні технології та найякісніші матеріали. Інноваційні, нестандартні рішення компанії змінюють уявлення про сучасну архітектуру в Рівному. Будівництво ЖК “Спектрум” є прикладом запровадження таких технологій.

Виробництвом металопластикових конструкцій займається компанія РЕНОМЕ ПАРТНЕР. Від моменту випуску першого вікна і до сьогоднішнього дня вся продукція виготовляється виключно з німецьких комплектуючих, профілю REHAU та фурнітури WINKHAUS. Всі операції виконуються висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні.

Також, РЕНОМЕ запроваджує власні еко-проекти. З останніх - “Равликова ферма”.

Група компаній завжди відкрита для нового досвіду і здатна його реалізувати. 

Головна сторінка Місія та цінності