F.A.Q.

preview_faq.png


1.       Чи важко влаштуватися на роботу в групу компаній «РЕНОМЕ»?

Саме головне при працевлаштуванні в один з бізнес-напрямків групи компаній «РЕНОМЕ», це Ваше бажання розвиватися і вдосконалюватися в обраній сфері. Спробуйте детально описати і підкреслити в резюме ті компетенції (знання, навички і уміння, особисті якості), які переконають роботодавця, що Ви саме той кандидат, якого він шукає.

2.       Чи існують жорсткі вимоги до структури написання резюме?

Структура резюме є класичною і має містити наступні розділи: «Мета», «Освіта», «Досвід роботи», «Додаткові навички», «Особисті якості і характеристики», «Хоббі».

3.       Кому надсилати резюме: начальнику служби персоналу ПрАТ «РЕНОМЕ» чи менеджеру з персоналу товариства?

Якщо Ви надішлете резюме на адресу начальника служби персоналу ПрАТ «РЕНОМЕ», натомість плануєте працевлаштуватися в ТОВ «РЕНОМЕ - СМАРТ», Ваше резюме передадуть менеджеру з персоналу відповідного бізнес - напрямку.

4.       Чи багато дівчат працює в IT підрозділах Вашої компанії?

В компанії «РЕНОМЕ» не існує поділу на «чоловічі» і «жіночі» вакансії. Дівчата успішно виконують функції тестувальника програмного продукту, фахівця моніторингового центру підтримки клієнтів, менеджера з технічної документації (техрайтера).

5.       Наскільки реально отримати роботу, не маючи досвіду?

Для більшості позицій наявність досвіду роботи є перевагою. Проте, якщо Ви володієте хоча б одним з ключових навиків і демонструєте готовність та здатність до навчання, Ваші шанси бути працевлаштованими зростуть.

6.       Чи існує випробувальний термін? Скільки він триває?

Згідно ст. 27 Кодексу Законів про працю України випробувальний термін може тривати від 1-3 місяців, в залежності від складності вимог до посади та наявних навичок і досвіду у працівника.

7.       Який режим і графік роботи працівників?

Робочий день для працівників групи компаній триває 8 годин (40 годин на тиждень), з обов'язковою обідньою перервою на 1 годину.Головна сторінка F.A.Q.