Інформаційні технології

IT рішення

ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ»

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ – експерти в галузі самообслуговування з успішним 27-річним досвідом розробки та впровадження рішень для прийому платежів, обробки грошових потоків та надання послуг в автоматичному режимі.

123-3.pngОсновним напрямком діяльності є постачання рішень під ключ для банків, логістичних компаній, ритейлу, телеком-операторів, а також послуги з повного аутсорсингу операційної діяльності.

«РЕНОМЕ-СМАРТ» є офіційним кваліфікованим партнером таких лідерів у своїй галузі як DIEBOLD NIXDORF та «Giesecke & Devrient». Кожен новий проект з нашими партнерами — це креативна колективна робота project-менеджерів, програмістів та служби контролю якості рішень.

12325.png

Департамент досліджень та розробок було створено у 1993 році, а однією з перших його задач стало створення на державне замовлення автоматизованої паспортно-реєстраційної системи для Міністерства внутрішніх справ України.  На той момент HW/SW комплекс «Реноме-Паспорт» на базі принтерів HighPrint 4905/4915 використовувався для видачі закордонних паспортів у ЦНАПах 19 регіонів України та в'їзних віз посольствами України у 81 країні. Наразі комплекс працює як додаткова система для екстрених ситуацій.

За час своєї роботи компанія “РЕНОМЕ-СМАРТ» створила та вивела на ринок ряд технологічних рішень, що забезпечують стабільну роботу сучасних профільних установ.

Зокрема, система моніторингу термінальних мереж « Х.4 », реалізація НСМЕП для терміналів Diebold Nixdorf, система прийому платежів « ToMaS », система відеонагляду  ProObserver2  тощо.

Найбільш інноваційними є останні напрацювання, які встигли проявити себе на чисельних виставках, конференціях та навіть фестивалях.

VTM SMART Branch – це термінал самообслуговування, який надає клієнту можливість виконання усіх потрібних операцій (операції з готівкою, платіжними картками та Contactless, валютообмін, ідентифікація клієнта та друк документів, робота з Інтернет-банкінгом, створення заявок та відкриття рахунків, проведення платежів, видача неіменованих карток) без прямого звернення до банку. У разі виникнення потреби активується зв’язок з менеджером.

Важливим доробком стала система ЦНАП-SQS, розроблена з метою оптимізації процесів та зменшення навантаження на працівників. ЇЇ використання надає багатофункціональні можливості для ефективного виконання повноважень органів місцевого самоврядування, створення захищеного (шифрованого) тунелю між користувачем та Сервером додатків ЦНАП-SQS.

RS 1000 — це пристрій самообслуговування, через який клієнт може виконати усі необхідні фінансові операції. Він забезпечує оптимізацію процесу прийому та оплати послуг, заміняючи касовий вузол, створює альтернативний канал продажу та додатковий канал комунікації з клієнтами.

Поштомат – пристрій самообслуговування, що забезпечує видачу поштових відправлень у режимі 24/7. Він здатний замінити поштове відділення, забезпечуючи підвищення ефективності та швидкості доставки, при цьому знижуючи трудовитрати персоналу та вплив людського фактору.

Компанія проводить гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування банкоматів та інформаційно-транзакційних терміналів впродовж усього терміну їх використання. Сьогодні відділ сервісного обслуговування ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» має сервісні центри та представництва у 44 містах України. Компанія має цілодобові телефони «гарячої лінії» та спеціальні програмні рішення, що дозволяють контролювати та оперативно усувати несправності, забезпечуючи безперебійну роботу.

Завдяки високому професіоналізму співробітників сервісного центру та широкій мережі представництв, компанія виконує відновлювальний ремонт банкоматів та інформаційно-транзакційних терміналів, які знаходяться на технічному обслуговуванні, впродовж 24 годин з моменту звернення до сервіс-центру. 

Система управління якістю сервісних послуг сертифікована по міжнародному стандарту ISO 9001:2008 нідерландським центром сертифікації TNO Certification, який входить до міжнародної групи TUV Nord.

За значні досягнення в сфері розвитку рішень для платіжних мереж самообслуговування, компанія була відзначена чисельними нагородами: «Best grow rate», «Best steal deal», «Best Service Improvement», «TOP Distributor», «Лідер галузі 2016» та багато інших.

Компанія продовжує невпинно розвивати свої можливості, збільшуючи кількість клієнтів, посилює виробничий потенціал з ціллю задовольнити і перевищити очікування кожного клієнта, підлаштовуючи свої продукти під потреби та вимоги кожного замовника.

Рівне, вул. Костромська, 25 
Київ. вул. Бульварно-Кудрявська, 36 
+380 (362) 69-34-20
 
renome-smart.com