Інформаційні технології

Банківська техніка

ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ»

З самого моменту заснування (1990 р.) компанія «РЕНОМЕ» активно працює на ринку інформаційних технологій. І, на даний час, ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» є одним з лідерів цього ринку в Україні. Ми працюємо в сфері банківської техніки та банківських програмних продуктів, комп’ютерної техніки, мережевих рішень, програмного забезпечення для бізнесу. Нашими клієнтами є найбільші банки та організації України, а нашими партнерами – найбільші підприємства Європи та світу. В кожному сегменті, де присутня компанія, ми ставимо перед собою найвищі цілі.

Реноме-СмартЗ 1995 року компанія є офіційним кваліфікованим партнером німецької компанії-виробника WINCOR NIXDORF та займається поставками в Україну та сервісним обслуговуванням банківських апаратів самообслуговування. За значні досягнення в сфері розвитку рішень для платіжних мереж самообслуговування, компанію було нагороджено званням «Top seller of Wincor Nixdorf's products» в 1999-2000, 2000-2001, 2002-2003, 2003-2004 роках, ми ставали переможцями в номінаціях «Best entry into new industries» в 2005-2006 роках, «Best grow rate» та «Best steal deal» в 2006/2007 роках, «Best Service Improvement» в 2007/2008 роках. У 2016 році компанія-виробник обладнання для банківських та фінансових установ Wincor Nixdorf відзначила «РЕНОМЕ-СМАРТ» спеціальною нагородою «Fighting Spirit», що в перекладі означає «Бойовий дух».

Створюємо рішення та технології, завдяки яким кожен зможе швидко, зручно та безпечно розпоряджатися коштами завжди і всюди.

Окрім продажу банківського обладнання, компанія займається розробкою комплексних рішень для банківського бізнесу. Більшість з них активно використовуються українськими банками

Компанія проводить гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування банкоматів та інформаційно-транзакційних терміналів протягом всього терміну їх використання. Система управління якістю сервісних послуг сертифікована по міжнародному стандарту ISO 9001:2008 нідерландським центром сертифікації TNO Certification, який входить до міжнародної групи TUV Nord

Станом на сьогодні відділ сервісного обслуговування ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» має сервісні центри та представництва в 31-му місті України. Компанія має цілодобові телефони «гарячої лінії». Завдяки високому професіоналізму співробітників сервісного центру та широкій мережі представництв, компанія виконує відновлювальний ремонт банкоматів та інформаційно-транзакційних терміналів, які знаходяться на технічному обслуговуванні, протягом 24 годин з моменту звернення в сервіс-центр.

Головна сторінка Банківські рішення