Інформаційні технології

1C рішення

ВІДДІЛ ВПРОВАДЖЕННЯ ERP-СИСТЕМ

erp.pngПрограмним забезпеченням, яке автоматизує український бізнес та допомагає йому розвиватися, фірма почала займатись з 1990 року. Спочатку це були DOS-програми по розрахунку зарплати, бухгалтерського і складського обліку. Тепер же відділ впровадження ERP-систем займається продажем та обслуговуванням програм 1С:Підприємство 8.

Робота відділу починалась на базі 1С: Підприємство 7.7, але з виходом 1С: Підприємство 8 основна увага приділяється рішенням саме на цій платформі, що є запорукою сучасних якісних впроваджень та розробок, таких як можливість роботи зі смартфонами та у “хмарах”, а також через браузер.

Визначною подією в діяльності групи компаній "РЕНОМЕ" у напрямку 1С стало отримання усіх необхідних сертифікатів для можливості продажу та впровадження єдиної ERP-системи "1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України". Відділ першим в Україні впровадив підсистему бюджетування, яка потрапила у 10% найбільш успішних впроваджень системи 1С у всіх країнах, де поширене сімейство програм 1С:Підприємство.

Перше успішне впровадження здійснено всередині групи компаній "РЕНОМЕ" у 2010 році, на той момент воно було найбільшим по кількості робочих місць та віддаленості підрозділів один від одного, адже до системи було підключено 130 працівників як у Рівному, так у Києві та Львові. Також в усіх регіональних сервісних центрах «РЕНОМЕ-СМАРТ» впроваджені системи електронного документообігу «1С:Документообіг 8», у якій зараз працюють більше 200 осіб. 

У 2012-2016 роках відділ отримав статус "Кращий регіональний партнер" у Рівненській області ABBYY Україна, а у 2016 – статус консультанта з автоматизації агропідприємств на платформі 1С Європейського банку реконструкції та розвитку.

Будучи офіційним партнером «1С Україна», а тепер і учасником Спілки Автоматизаторів Бізнесу в Україні, компанія «РЕНОМЕ-СМАРТ» проводить спеціалізовані семінари, а також виступає в ролі консультанта та партнера на багатьох заходах, які відбуваються у Рівному та області.

У рамках статусу «1С: Центр сертифікованого навчання» та маючи сертифікованих викладачів, «РЕНОМЕ-СМАРТ» проводить спеціалізовані курси на базі 1С.

Основною складовою успіху напрямку є те, що компанія зсередини знає усі проблеми і винятки з якими стикаються економічні служби бухгалтерського обліку та виробничі підрозділи підприємств.


СТАТУСИ КОМПАНІЇ «РЕНОМЕ-СМАРТ» ВІД «1С»

logo.pngКонтактна інформація

33027, Україна, м. Рівне, вул. Костромська,25
тел. (0362) 69-34-47
E-mail: 1c@renome.ua
Керівник відділу впровадження ERP-систем — Козік Оксана Василівна
Головна сторінка Навчальні курси по 1С