Будівництво, нерухомість

Будівництво

ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД»

Починаючи свій шлях у 1996 році з департаменту будівельних технологій у складі «РЕНОМЕ» зі звання «флагман в утепленні фасадів», компанія розвилась в повноцінну юридичну одиницю будівельного напрямку  «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД», що тримає першість та високу планку якості дотепер.


logo_top.png

Місія компанії РЕНОМЕ-ЄВРОБУД - здійснювати комплекс будівельно-монтажних робіт із застосуванням сучасних технологій. Будвати вчасно, якісно і з врахуванням вимог клієнта.ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ РЕНОМЕ-ЄВРОБУД НА РИНКУ БУДІВЕЛЬНИХ ПОСЛУГ:

§  інфраструктурні об’єкти;

§  житлове будівництво;

§  упорядження фасадів.

Компанія здійснює функцію генерального підрядника при будівництві навчальних та медичних закладів, соціальних об’єктів, логістичних центрів, складських та інших приміщень промислового та сільськогосподарського призначення, виконуючи також і зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, монтаж внутрішніх інженерних мереж та систем.

РЕНОМЕ-ЄВРОБУД за роки свого існування впевнено заявила про себе на ринку житлового будівництва, стала взірцем якості та організованості будівництва. Досвід, отриманий в попередні роки, дав можливість будувати швидкими темпами з високою якістю будівельно-монтажних робіт. Всі роботи виконуються згідно з чітким графіком, компанія ні на крок не відступає від своїх зобов’язань і готова братися за термінові оперативні роботи різного рівня складності.

Товариство прикрашає міста, виконуючи роботи з упорядження фасадів, застосовуючи при цьому високоякісні теплоізоляційні системи із використанням матеріалів провідних європейських компаній. РЕНОМЕ-ЄВРОБУД співпрацює з державними бюджетними установами, виробництвами, ОСББ та приватними особами, тому велику кількість робіт компанії ви бачите на вулиця міста щодня.

РЕНОМЕ-ЄВРОБУД пишається своїми працівниками, постійно займаючись підвищенням їх кваліфікації, забезпечуючи хорошими умовами праці та гідною зарплатою, а деяких вирощує самостійно, впроваджуючи стажування та практики для студентів училищ та вищих навчальних закладів.

Висока кваліфікація, порядність та надійність фахівців компанії, надання гарантії на матеріали і роботи, значний досвід, оперативність у рішенні проблем, нестандартні проектні рішення, а також використання сучасних технологій у своїй галузі — усе це компанія пропонує своїм замовникам і партнерам.

 


33027, м. Рівне, вул. Костромська, 25

(0362) 693468

(0362) 693452

evrobud@renome.ua

www.evrobud.renome.ua

Головна сторінка Виробництво вікон